7 popularnych błędów w wordpress – jak sobie z nimi poradzić

Czasami nie idzie uniknąć błędów, które spotkają Cię na Twojej blogowej drodze. W tym poście znajdziesz listę tych najpopularniejszych oraz sposoby na ich szybką naprawę.Najczęstsze błędy w wordpress

Na poniższej liście znajdziesz te przypadłości, które moim zdaniem zdarzają się najczęściej, skąd to wiem?

Pisząc posty na bloga zawsze sprawdzam co w aktualniej chwili jest dość często poszukiwane przez użytkowników. Na grupach, forach czy w google pojawiają się zapytania co zrobić w przypadku wystąpienia konkretnych błędów. W oparciu o tę wiedzę przygotowuję rozwiązania, z których czasami sam musiałem korzystać.

Tak więc daję Ci dziś odpowiedź na te najpopularniejsze problemy z nadzieją, że nie będziesz musiał korzystać z tej pomocy. Wystarczy, że klikniesz w odnośnik i zostaniesz przekierowany do artykułu z rozwiązaniem problemu.

Niechlubna siódemka błędów w wordpress

Korzystając z okazji muszę napisać, że ten wpis jest moim 100 na blogu. Chociaż plany co do niego miałem nieco inne, to aby to uczcić zjem sobie babeczkę ? z okazji przejścia pewnego etapu 🙂

Mam nadzieje, że wpis okaże Ci się pomocny i nie będzie musiał za często do niego wracać, chociaż jak wiadomo błędy zdarzają się ciągle.

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.