Najlepsze szablony dla nieruchomości w wordpress

Szukasz szablonu który będzie idealnie wpasowywał się w aktualne trendy w tej branży? Zapraszam do wpisu, w którym pokażę Ci najlepsze według mnie szablony dla nieruchomości w wordpress. Zaczynamy.


Szablony dla nieruchomości, które tutaj pokazuję wybieram na podstawie poziomy graficznego (sam jestem grafikiem, więc to zboczenie zawodowe) oraz funkcjonalności. Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie, a jak wiadomo są gusta i guściki, chociaż się podobno o nich nie dyskutuje 🙂

Szablon nieruchomości – RealHomes – Estate Sale and Rental

W pełni funkcjonalny szablon do sprzedaży jak i wynajmu nieruchomości. Wykorzystuje do edycji wtyczkę Elementor, idealny dla wszystkich którzy dobrze się czują używając tej wtyczki.Link do szablonu:

Szablon nieruchomości – RealHomes

Szablon nieruchomości – Real Estate 7 WordPress


Czysty i przejrzysty design to niewątpliwie coś co lubie, a z takim mamy właśnie do czynienia w szablonie Real Estate 7. Jest kompatybilny z wieloma edytorami, co znacznie ułatwia poznanie jak szablon funkcjonuje.


Link do szablonu: Real Estate 7

Szablon nieruchomości – Homey

Kolejny minimalistyczny szablon dedykowany dla wynajmu nieruchomości i noclegów.

Link do szablonu: Homey

Szablon nieruchomości – Palazzo

Szablony dla nieruchomości

Kolejny szablon który wpadł mi w oko, posiada pełne wsparcie dla Visual composer i WPBakery Page Builder. Dobry stosunek jakości do ceny za 39$ możemy mieć w pełni funkcjonalny szablon do sprzedaży nieruchomości.Link do szablonu: Palazzo

Szablon nieruchomości – Urban Point

Szablon dla nieruchomości

Na koniec szablon zarówno do wynajmu jak i sprzedaży nieruchomości, kompatybilny z edytorem WP Bakery.

Link do szablonu:
Urban Point

Większość zaproponowanych przeze mnie szablonów ma dość podobny wachlarz funkcjonalności.

Z doświadczenia jednak wiem, że czasami poszukujemy jednak konkretnej, która to potrafi przeważyć szalę zakupu akurat tego a nie innego template’u. Dlatego jeżeli szukasz czegoś konkretnego napisz o tym w komentarzu.

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.