Jak zaprojektować logo w 30 sekund

To nie błąd, a ja będąc grafikiem popełniam herezję pokazując Ci narzędzia dzięki którym jest to możliwe 🙂 Chcesz się dowiedzieć jak to zrobić? Zapraszam.

Jak zaprojektować logo nie będąc grafikiem i nie mając do tego programów?

Jak się okazuje jest to całkiem proste i nie wymaga wielkiego wysiłku, jak do wszystkiego wystarczy odrobina chęci.

Pokażę Ci narzędzia które zrobią to za Ciebie, tylko proszę Cię nie mów żadnemu grafikowi, a już tym bardziej nie karm go tekstami w stylu „3000 zł za logo? przecież to się robi w 30 sekund” 😉

A teraz całkiem serio, jeżeli dopiero zaczynasz, nie wiesz jak zaprojektować logo, a nie chcesz wydawać pieniędzy na profesjonalnego grafika to te narzędzia są właśnie dla Ciebie.

Zdecydowałem się o tym wspomnieć bo jest to ciekawa opcja dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją działalność w sieci. Niezależenie czy tworzysz stronę firmową czy markę osobistą start wiąże się z kosztami, a te na początku warto ograniczać do minimum.

Tutaj z pomocą przychodzą serwisy o których przeczytasz poniżej.

Generatory logo online czyli jak szybko stworzyć logo

Poniżej kilka stron dzięki którym po przejściu przez pytania kreatora, będziesz wstanie wygenerować logo dla Twojego biznesu lub bloga. Sztuczna inteligencja wybierze odpowiedni dla Twojej branży kolor, styl a nawet sygnet logo.

Sygnet to element graficzny logo bezpośrednio związany i kojarzony z marką np. swoosh firmy nike jest idealnym jego przykładem.

Dzięki temu w bardzo krótkim czasie jesteś wstanie wygenerować kilkanaście propozycji, być może któraś z nich przypadnie Ci do gustu.

Looka

jak stworzyć logo

www.looka.com

Designhill

designhill logo kreator

www.designhill.com

Logogenie

kreator logo

www.logogenie.net

Tailorbrands

www.tailorbrands.com

Jeżeli mimo użycia powyższych narzędzi nie znalazłeś nic dla siebie, to zawsze możesz spróbować stworzyć logo samemu.

Zobacz jak przebiega proces tworzenia logo i jak się za to zabrać w innym moim wpisie tutaj: https://mattbox.pl/jak-stworzyc-logo-aby-sie-go-pozniej-nie-wstydzic/

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.