Jaki szablon dla restauracji

Najlepszy szablon dla restauracji, czyli jaki? No właśnie ciężko taki znaleźć, a jeszcze ciężej odpowiedzieć na to pytanie. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci kilka moich propozycji które miałem okazję wykorzystać pracując z klientami.

Szablon dla restauracji na miarę 2020

Zastanawiałem się czy ten nagłówek to dobry pomysł, bo przecież 2020 to rok, który powinien być conajmniej anulowany jak tegoroczne Euro. W każdym razie poniżej szablony które uznałem za najnowocześniejsze w swojej kategorii. Spełniające wszystkie moje oczekiwania no i oczywiście szefa kuchni też 😉

SAVORY

szablon dla restauracji

Szablon którym rozpoczynam dzisiejsze zestawienie, niewątpliwie może się pochwalić świetnym, a zarazem różnorodnym designem. Do wyboru 12 przygotowanych przez developerów wersji strony głównej. To dobra baza dla każdego rodzaju restauracji.


Kompatybilny z wersjami wordpress 5.2.x, oparty o builder WPBakery zaopatrzony we wtyczkę WPML umożliwiającą obsługę wielu języków.


Link: https://1.envato.market/x7XNv

Laurent – Elegant Restaurant Theme

laurent theme

Jak sama nazwa wskazuje oparty na WP Bakery builder szablon dla restauracji która ceni sobie wysoką jakość wykonania. W pakiecie zawiera kilka wersji strony. Choć utrzymane są w podobnej kolorystyce, pozwalają na stworzenie zupełnie innych wariacji. Szablon kompatybilny z woocommerce i elementorem.


Link: https://1.envato.market/jvqE5

GRAND RESTAURANT

Kolejny szablon dla restauracji z bogatą ilości demo oraz gotowych modyfikacji strony głównej.
Kompatybilny z woocommerce 3.8.x, wP bakery, Elementor, WPML.
Idealny dla restauracji oferujących kuchnię włoską i śródziemnomorską.


Link: https://1.envato.market/bEn4k

Attika

Doskonały, minimalistyczny, zaprojektowany ze smakiem szablon. Oparty na WP Bakery page builder, kompatybilny z woocommerce 3.8. Do wyboru mamy kilka wersji demo, które wcale nie ułatwiają wyboru. Całość naprawdę na wysokim poziomie.

Link: https://1.envato.market/n7mDA

Capella

Bardzo przyjemny design, który w odróżnieniu od poprzedników nie oferuje mnogości wariantów wizualnych. Jednak nie stanowi to żadnej wady, a dla niezdecydowanych może okazać się wręcz zaletą.


Link: https://1.envato.market/NrjnV

Nigri

Tym razem szablon dla restauracji sushi. Do wyboru jest kilka wersji strony głównej praz podstron. Czysty, minimalistyczny design idealnie wpisuje się w charakterystykę shushi. Kompatybilny z Wp Bakery page builder, woocommerce 3.6.x

Link: https://1.envato.market/VGGaR

Gastro

Szablon gastro

To idealny szablon w amerykańskim stylu. Burgerowni z krwistym stekiem na kamieniu wulkanicznym czy desce… chyba zgłodniałem 😉 W każdym razie szablon oferuje kilka wersji strony w tym również pasujące do innych rodzajów kuchni.

Link: https://1.envato.market/Q55OY

Gourmand

Bardzo ciekawy koncept na szablon restauracji z wyborem wielu zróżnicowanych wersji. Klasycznie oparty na WP Bakery Builder z kompatybilnością woocommerce w wersji 3.6.x

Link: https://1.envato.market/GvvjE

Appetito

Na koniec coś dla wielbicieli pizzy i kawiarni. Szablon świetnie nadający się do tych koncepcji.

Link: https://1.envato.market/6JJe3

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.