Jak zalogować się do wordpressa?

Dziś coś dla tych którzy szukają totalnych podstaw takich jak informacje jak zalogować się do panelu wordpressa. Uwaga bo będzie bardzo krótko ale za to treściwie. Jeżeli już blogujesz to ten temat na pewno nie jest dla Ciebie :)Panel wordpressa

Na wstępnie słów kilka o samym wordpressie, jest to system zarządzania treścią open source pozwalający budować strony, sklepy, blogi, a nawet portale. Jak każdy takiego typu system posiada panel administracyjny do którego logujemy się z określony sposób.

Z tego wpisu dowiesz się jak zalogować się do wordpressa, no i może coś jeszcze ;-)


Jak zalogować się do wordpressa?

Poniżej znajdziesz film na moim kanale pokazujący jak zalogować się do wordpress krok po kroku.

Jeżeli znajdujesz się na stronie do której chcesz się zalogować wystarczy, że za adresem domeny głównej dopiszesz „wp-admin”. Link otwierający panel powinien wyglądać tak:


https://twojastronawww.pl/wp-admin/

Po przejściu na w/w stronę powinieneś zobaczyć następujący ekran (screen 1)

jak zalogować się do wordpressa
Screen 1

Tutaj już wystarczy że wpiszesz login i hasło które posiadasz i gotowe.


Dopisek „wp-admin” jest standardowym linkiem logowania do wordpressa, można go jednak zmienić jeżeli chcesz się dowiedzieć jak zapraszam do poniższego artykułu.

Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem logowanie to banał, może się jednak zdarzyć, że napotkasz pewne problemy. W artykule poniżej, który jest dostępny na blogu pokazuję krok po kroku co zrobić jeżeli takowe napotkasz. 

W sytuacji w której zdarzy Ci się zapomnieć hasła, będziesz musiał skorzystać z jednej z metod które omawiam w kolejnym wpisie.

To tyle jeżeli chodzi o to jak zalogować się do wordpressa, mam nadzieję że wpis okazał się pomocny.

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.