Szablony sklepu internetowego

Szablony sklepu internetowego dla wordpress jak wybrać odpowiedni?
Dziś przygotowałem kilka propozycji z podziałem na najpopularniejsze branże, tak aby ułatwić Ci wybór.

Szablony sklepu internetowego – na jakim postawić sklep?

Wszystko zależy od tego jaki sklep planujesz uruchomić. Warto zwrócić uwagę na branżę i wybrać taki szablon, którego funkcjonalności będą wpasowywać się w najnowsze trendy w danej branży.

Dlatego pozwoliłem sobie wybrać dla Ciebie szablony z różnych branż dzieląc je na kategorie, efekty czego znajdziesz poniżej 🙂

Szablony sklepu internetowego – sklepy odzieżowe

Szablony idealnie sprawdzające się dla sklepu internetowego w branży odzieżowej, wpisują się w najnowsze trendy projektowe. 

FLATSOME

szablony wordpress - sklepy odzieżowe

Z założenia szablon przeznaczony dla branży odzieżowej, jednak z powodzeniem możesz wykorzystać go jako szablon dla sklepu z innym asortymentem.

Kompatybilny z gutemberg i wordpress 5.0. Posiada własny rozbudowany page builder który niesamowicie ułatwia pracę.

Link: https://1.envato.market/x7XNv

SOBER

sklep internetowy

W pakiecie z szablonem visual composer, dzięki któremu stworzysz każdy rodzaj podstrony. Kompatybilny z najnowszym wordpressem posiada możliwość skorzystania z 12 różnych modeli strony głównej.

Podobnie jak poprzednik dedykowany głównie dla sklepu internetowego z odzieżą. Podoba mi się szczególnie wersja minimalistyczna.


Link: https://1.envato.market/5Vm7N

Aurum

szablony wordpress sklep odzieżowy

Kompatybilny z page builderami takimi jak elementor, visual composer, wp bakery, szablon dedykowany dla sklepu z odzieżą.

Podobnie jak powyżej urzekł mnie minimalistyczny styl, po prostu uwielbiam minimalistyczny design cóż zrobić 🙂 Szablon daje możliwość wielojęzykowości dzięki wtyczce WPML.


Link: https://1.envato.market/kmQoL

Oxygen

szablony wordpress sklepy internetowe

Typowo modowy szablon, posiada kilka wersji strony głównej wszystkie utrzymane w stylistyce „clean design” będzie idealny dla sklepu z odzieżą luksusową. Wyposażony w visual composer dzięki wtyczce WPML pozwala na wielojęzyczność.


Link: https://1.envato.market/bEvVv

Kona

szablony sklepu internetowego

Sklep internetowy oparty na tym szablonie będzie niewątpliwie się wyróżniał, prosty ale nie kiczowaty design świetnie nadaje się na sklep z odzieżą premium. Edycja oparta na visual composer, kompatybilność z najnowszymi wersjami wordpress.


Link: https://1.envato.market/y7Eb3

Szablony wordpress – sklepy meblowe

Szablony wordpress sklep internetowy dla branży meblowej.

Unero

szablony sklepu internetowego meblowe

Świetny szablon dla sklepu meblarskiego, chociaż można go również z powodzeniem użyć dla sklepu z odzieżą lub z akcesoriami. Link: https://1.envato.market/Q5ze9

Qzisti

szablony wordpress dla sklepów meblowych

Slider tego szablonu niewątpliwie robi wrażenie przyciągając wzrok, ogólnie typowy szablon dla branży meblarskiej, który swoim nowoczesnym designem przyciągnie niejednego klienta. Kompatybilność z najnowszym wordpresem i wsparcie Elementów lub visual composer.
 Link: https://1.envato.market/41RB3

Depot

szablony meblowe

Kolejny szablon dla branży meblowej i ponownie bardzo minimalistyczny design. Szablon ma możliwość wyboru z kilku wersji stworzonych przez twórców.


Link: https://1.envato.market/3GXMn

Szablony wordpress – sklepy wielobranżowe

Szablony wordpress sklep internetowy dla każdej branży.

XStore

szablony sklepu internetowego

Szablon w którym uniwersalne rozwiązania pozwalają stworzyć sklep niemalże z każdej branży. Do wyboru jest 90 gotowych kompozycji szablonu dzięki którym stworzysz praktycznie każdy rodzaj sklepu.

Link: https://1.envato.market/PPYgN

KONTE

szablon wordpress sklep internetowy

To kolejny szablon „kombajn” dzięki któremu możemy stworzyć sklep idealnie wpisujący się w wiele branż. Do dyspozycji nieco mniej gotowych szablonów niż powyżej ale myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Link: https://1.envato.market/VGRKM

Cerato

szablon cerato

Bardzo ciekawy szablon.

Po pierwsze niewątpliwą zaletą jest cena tylko 19$.  Po drugie oferuje sporą ilości demo, co jest niewątpliwym ułatwieniem dla wszystkich tych którzy nie mają ochoty sami konfigurować szablonu.

Polecam zapoznać się z tym co oferuje Cerato.


Link: https://1.envato.market/ZZJzg

Mam nadzieję, że uda Ci się wybrać coś dla siebie i stworzysz sklep internetowy na którymś z powyższych szablonów, tymczasem do następnego razu, trzymaj się.

Blogujesz? Mam dla Ciebie listę narzędzi które pokochasz.

Pobierz darmowy e-book.